Psi k adopci

AISHA

Aishu jsme před víc jak dvěma lety přijali z nevhodných podmínek. Přišla k nám spolu se svým synem a zároveň gravidní. Bohužel štěňátka se narodila slabá a přes veškerou péči zemřela. ❤️‍🩹 Aisha se díky bohu z této nemilé události rychle oklepala a za pár týdnů našla zkušený a milující domov. Uběhly dva roky a Aishi majitelům se značně zhoršil zdravotní stav. Bohužel natolik, že i přes veškerou lásku a péči nejsou schopni ji nabídnout 100% všeho, co taková psí holka potřebuje. Láme to srdce nám všem, protože se Aisha má jako královna, ale v zájmu pohody všech, jsme nuceni ji hledat domov nový… 😔
Aisha má cca 10let, kolem 30kg a nesmírně milou povahu. Zbožňuje všechny dvounohé, i hodné děti, bohužel nemá ráda jiné psy ani kočky, proto je vhodná do domácnosti jako zvířecí jedináček. Ideální je celoroční pobyt doma s možností zahrady, ale i v bytě to zvládne. Přes svůj věk je stále poměrně zdatná, takže výlety apod. budou moc fajn. Její slabá socializace k zvířatům se dá zlepšit, bude to ale chtít trpělivost a odhodlání.
Pomozte Aishe v její životní cestě najít svůj nový domov již napořád 😭… je kastrovaná, čipovaná, odčervená a očkovaná-tedy připravena jít domů.
Za vaše sdílení moc děkujeme a v případě zájmu, pište do zpráv.

← Zpět na seznam


    Mám zájem: